TORUS

Chemia budowlana

promocje
PROMOCJE
Mask Group 38
Śruby
Mask Group 21
Nakrętki
Mask Group 20
Podkładki
Mask Group 33
Śruby calowe
Mask Group 30
Do drewna
kategoria
Ciesielskie
Mask Group 32
Wkręty do metalu
blachowkręty kategoria
Blachowkręty
Mask Group 22
Technika kotwienia
kołki kategoria
Zamocowania ramowe
Mask Group 37
Łańcuchy, liny i osprzęt
Mask Group 28
Wkręty dociskowe
Mask Group 24
Kołki ustalające
94 C
Zawleczki
kategoria
Smarowniczki
Mask Group 27
Pierścienie osadcze
Mask Group 36
Nity, nitonakrętki i nitownice
Mask Group 34
Chemia budowlana
Mask Group 35
Narzędzia
wiertła kategoria
Narzędzia skrawające
opaska kablowa
Opaski i obejmy
Mask Group 26
Pręty gwintowane
Mask Group 29
Wpusty pryzmatyczne
gwoździe kategoria
Gwoździe dla wszystkich branż
kategoria
Korki i zaślepki
cx80

CX-80

ms

MIESZADŁO STATYCZNE

polyvalent f 410

POLYVALENT F

kotwa chemiczna polyestrowa

polyvalent first

POLYVALENT FIRST

kotwa chemiczna polyestrowa

vinylester7

VINYLESTER 7

kotwa chemiczna epoksyakrylowa

vinylester x-pro

VINYLESTER X-PRO

Kotwa chemiczna vinyloestrowa

vinyester x-pro-z

VINYLESTER X-PRO-Z

kotwa chemiczna zimowa -20°C

Oferowana chemia budowlana to szeroka kategoria produktów, które znajdują konkretne zastosowanie na licznych etapach budowy. Z jednej strony to domieszki używane przy produkcji tynków, spoiw i zapraw, z drugiej zaś materiały niezbędne do tworzenia izolacji termicznych oraz prac wykończeniowych. To jednak, co powinno łączyć wszystkie wspomniane substancje i preparaty, to najwyższa możliwa jakość oraz wydajność. Takie też są produkty z kategorii chemii budowlanej, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Chemia budowlana, którą oferujemy, to nie tylko produkty o doskonałych właściwościach z zakresu wytrzymałości, ale też preparaty przyjazne środowisku naturalnemu oraz zdrowiu ludzi i zwierząt. Produkty z zakresu chemii budowlanej, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się również wysoką odpornością na działanie niesprzyjających warunków, takich jak eksploatacyjne zniszczenia natury mechanicznej, wpływ agresywnego środowiska chemicznego, czy oddziaływanie czynników pogodowych, by wspomnieć zmienne temperatury, wilgoć, deszcze oraz promieniowanie słoneczne.

Najwyższej jakości chemia techniczna

Chemia techniczna to linia specjalistycznych produktów, które umożliwiają utrzymanie ruchu oraz procesów produkcji. Wykorzystuje się je do eksploatacji narzędzi, urządzeń i maszyn. Proponowane przez nas preparaty można użyć m.in. do klejenia, konserwacji czy smarowania urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wyroby firmy CX-80.
Wśród nich:

zmywacze,
odrdzewiacze,
kleje,
smary,
silikony.

Służymy poradą w kwestii doboru najlepszych środków chemicznych.

KOTWY CHEMICZNE – kolejny, innowacyjny produkt z naszej oferty
Jako specjaliści m.in. od techniki kotwienia, nie mogliśmy zapomnieć o kotwach chemicznych, które umożliwiają mocne i wytrzymałe łączenie elementów wykonanych z różnorodnych materiałów. Wykorzystuje się w nich masy żywiczne, dzięki którym stanowią doskonały klej oraz wypełniacz, gdyż jednocześnie wiążą i kształtują. Kotwy chemiczne posiadają najwyższe parametry wytrzymałościowe ze wszystkich znanych łączników. Mają wielotonowy udźwig obciążeń, a także dużą wytrzymałość na obciążenia pulsacyjne. Ponadto dają duży komfort przy mocowaniu elementów, które wymagają odpowiedniego usytuowania.
Technika kotwienia to skuteczne rozwiązania wykorzystywane najczęściej do mocowania balustrad, poręczy, filarów, słupów, wsporników, konstrukcji stalowych oraz drewnianych, ościeżnic, bram, tras kablowych, a także ceramiki sanitarnej itp. Trwale łączą między innymi beton, kamień, cegły pełne, pustaki ceramiczne, cegły dziurawki i wiele innych elementów.

Dlaczego warto postawić na chemię budowlaną od Torus?
Nieprzerwanie od 1991 roku dostarczamy najwyższej jakości chemię budowlaną, dzięki czemu staliśmy się godnym zaufania partnerem biznesowym. Obecnie zajmujemy czołowe miejsce wśród dostawców szeroko pojętych materiałów wykończeniowych, izolacyjnych, uszczelniających, wzmacniających i ochronnych – wykorzystywanych przez firmy budowlane, wykończeniowe, ekipy remontowe oraz monterskie.
Nasze wieloletnie doświadczenia oraz znajomość specyfikacji chemii budowlanej pozwalają nam dostarczać wyłącznie sprawdzone produkty, które cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów z branży budowlano-wykończeniowej.

Sprzedaż detaliczna i hurtowa chemii budowlanej
Mamy na uwadze potrzeby Klientów indywidualnych oraz firm, dlatego też przygotowaliśmy ofertę sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Firmom, które zdecydują się na nawiązanie stałej współpracy z nami, proponujemy atrakcyjne rabaty, możliwość skorzystania z dłuższych terminów płatności oraz dostawę zamówionych produktów pod wskazany adres.
Jeśli więc poszukują Państwo chemii budowlanej najwyższej jakości oraz atrakcyjnych propozycji ofertowych serdecznie zachęcamy do kontaktu! Doradzimy, przygotujemy i dostarczymy niezbędne produkty.
Zapytania ofertowe można do nas przesyłać drogą mailową.

Zapytania o oferty

prosimy przesyłać drogą mailową