TORUS

Chemia techniczna

Mask Group 38
Śruby
Mask Group 21
Nakrętki
Mask Group 20
Podkładki
Mask Group 33
Calowe
Mask Group 30
Do drewna
Mask Group 32
Wkręty do metalu
blachowkręty kategoria
Blachowkręty
Mask Group 22
Technika kotwienia
kołki kategoria
Zamocowania ramowe
Mask Group 37
Łańcuchy, liny i osprzęt
Mask Group 28
Wkręty dociskowe
Mask Group 24
Kołki
94 C
Zawleczki
Mask Group 27
Pierścienie osadcze
Mask Group 36
Nity i nitonakrętki
Mask Group 34
Chemia techniczna
Mask Group 35
Narzędzia
wiertła kategoria
Narzędzia skrawające
opaska kablowa
Opaski i obejmy
Mask Group 26
Pręty gwintowane – Śląsk
Mask Group 29
Wpusty
gwoździe kategoria
Gwoździe
cx80

CX-80

ms

MIESZADŁO STATYCZNE

polyvalent f 410

POLYVALENT F

kotwa chemiczna polyestrowa

polyvalent first

POLYVALENT FIRST

kotwa chemiczna polyestrowa

vinylester7

VINYLESTER 7

kotwa chemiczna epoksyakrylowa

vinylester x-pro

VINYLESTER X-PRO

Kotwa chemiczna vinyloestrowa

vinyester x-pro-z

VINYLESTER X-PRO-Z

kotwa chemiczna zimowa -20°C

Chemia techniczna to linia specjalistycznych produktów, które umożliwiają utrzymanie ruchu oraz procesów produkcji. Wykorzystuje się je do eksploatacji narzędzi, urządzeń i maszyn. Proponowane przez nas preparaty można użyć m.in. do klejenia, konserwacji czy smarowania urządzeń. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. wyroby firmy CX-80.
Wśród nich:
  • zmywacze,
  • odrdzewiacze,
  • kleje,
  • smary,
  • silikony.
Służymy poradą w kwestii doboru odpowiednich środków chemicznych do Państwa potrzeb.

CHEMIA BUDOWLANA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Chemia budowlana to szeroka kategoria produktów, które znajdują konkretne zastosowanie na licznych etapach budowy. Z jednej strony to domieszki używane przy produkcji tynków, spoiw i zapraw, z drugiej zaś materiały niezbędne do tworzenia izolacji termicznych oraz prac wykończeniowych. To jednak, co powinno łączyć wszystkie wspomniane substancje i preparaty, to najwyższa możliwa jakość oraz wydajność. Takie też są produkty z kategorii chemii budowlanej, które znajdą Państwo w naszej ofercie.

Chemia budowlana, którą oferujemy, to nie tylko produkty o doskonałych właściwościach z zakresu wytrzymałości, ale też preparaty przyjazne środowisku naturalnemu oraz zdrowiu ludzi i zwierząt. Produkty z zakresu chemii budowlanej, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, cechują się również wysoką odpornością na działanie niesprzyjających warunków, takich jak eksploatacyjne zniszczenia natury mechanicznej, wpływ agresywnego środowiska chemicznego, czy oddziaływanie czynników pogodowych, by wspomnieć zmienne temperatury, wilgoć, deszcze oraz promieniowanie słoneczne.

Jeśli więc poszukują Państwo chemii budowlanej najwyższej jakości, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

KOTWY CHEMICZNE


W naszym asortymencie znajdują się również kotwy chemiczne, które umożliwiają mocne i wytrzymałe łączenie elementów wykonanych z różnorodnych materiałów. Wykorzystuje się w nich masy żywiczne, dzięki którym stanowią doskonały klej oraz wypełniacz, gdyż jednocześnie wiążą i kształtują. Kotwy chemiczne posiadają najwyższe parametry wytrzymałościowe ze wszystkich znanych łączników. Mają wielotonowy udźwig obciążeń, a także dużą wytrzymałość na obciążenia pulsacyjne. Ponadto dają duży komfort przy mocowaniu elementów, które wymagają odpowiedniego usytuowania.
Technika kotwienia to skuteczne rozwiązania wykorzystywane najczęściej do mocowania balustrad, poręczy, filarów, słupów, wsporników, konstrukcji stalowych oraz drewnianych, ościeżnic, bram, tras kablowych, a także ceramiki sanitarnej itp. Trwale łączą między innymi beton, kamień, cegły pełne, pustaki ceramiczne, cegły dziurawki i wiele innych elementów.

Zapytania o oferty

prosimy przesyłać drogą mailową